Apie mus

Apie mus

Apie mus

Esame holistinės vadybos "boutiq'as". Mums valdymas, procesai ir žmonės yra nedalomi, dėl to orientuojamės į įmonę holistiškai, nuo pradžių darant teisingus patobulinimus, kurie iškelia įmonės efektyvumą, o ne užimtumą dirbti įrankiams.

Pradedame kartu su CEO ir aukščiausio lygio vadovų nuo įmonės valdymo studijavimo, procesų perkūrimo, strategijos formavimo, užbaigiame Holistine įmone. Nuo pirmų žingsnių ruošiame vadovus dirbti įmonei kaip sistemai, keičiant funkcinį mąstymą ir elgseną. 

Dirbame Lietuvoje ir Skandinavijoje su paslaugų ir gamybinėmis įmonėmis. 

Mūsų Holistic Enterprise© metodas susideda iš Lean Management, Theory of Constraints (TOC), Systems Thinking, Ledership & Change, Innovations (TRIZ), Lean 6 Sigma, Vanguaard Method ir Intervention & Coaching Theory.

IMPROVEMENT- yra vienintelės Europoje mokslo įstaigos The Buckingham Lean Enterprise (BLEU) pripažinti treneriai.Laura Gerrits-Gedvilė

Laura Gerrits-Gedvilė HOLISTIC MANAGEMENT COACH AND FOUNDER

Holistinės vadybos vystymas įmonėse be Lauros sunkiai įmanomas! Pokytį ji pradeda ne nuo įrankių ar vadybos vystymo, o nuo kliento kelionės studijavimo su įmonės aukščiausio lygio vadovais, kur randamas atotrūkis, skatinamas kritinis mąstymas ir vadovai supranta "kodėl?" pokytis reikalingas jų mąstyme ir vadybos sistemoje.

Ji geba suteikti prasmę aukščiausio lygio vadovams nusiimti karūnas ir vesti vadybos tobulinimo keliu. Gebėjimas sukurti pokyčio struktūrą ir discipliną nuo Top vadovų žemyn tampa transformacijos ašimi. Laura dirba Holistinės vadybos Trenere Lietuvoje, Skandinavijoje ir UK, jos klientų tarpe yra Operational Excellence vadovai ir CEO, vedantys organizacijas veiklos meistriškumo keliu daugiau nei 20 metų. LEAN MENTORYSTĖS© www.leantreneris.lt programos autorė ir pagrindinė mentorė.

Išsilavinimas: “MSc in Lean Enterprise” (Buckingham University, UK), BSc in Commercial Law & Economics (CBS Copenhagen Business School) „ICC Certificated Coach Education“. Konsultuoja gimtąja lietuvių, anglų ir danų kalbomis.

Vilma Nasteckienė HOLISTIC MANAGEMENT COACH AND PARTNER

Organizacijos "X-ray" akys, taip galim apibūdinti Vilmą. Per kelias dienas geba perprasti kompleksinės organizacijos vadybos ir veiklos procesus, įžvelgti pačios įmonės susikurtas rizikas būsimam pokyčiui. Šios kompetencijos padeda klientams kurti Lean kultūrą. Keliolika karjeros metų dirbo SEB Banke, kur vadovavo skirtingo dydžio komandoms, vykdė efektyvumo didinimo ir inovacijų diegimo projektuose. ISM Executive School vadovų magistratūros modulio „Verslo procesų valdymas“ vadovė. Išsilavinimas: Magistras Vytauto Didžiojo Universitete, žinias gilino Weber State University JAV ir BI Norwegian Business School. Sertifikuota rizikos valdymo (AT31000) trenerė. Patvirtinta ISO 31000 rizikos valdymo trenerė Baltijos šalims.  Konsultuoja gimtąja lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. 

Vilma Nasteckienė
Eglė Songailienė

Eglė Songailienė SERVICE DESIGN MENTOR AND PARTNER

Eglė Songailienė yra rinkodaros specialistė, tikinti, kad visos rinkodatos taktikos ir triukai bus beverčiai ilgalaikėje perspektyvoje, jei jūsų produktai ar paslaugos nebus kuriami ir vystomi įsiklausant į kliento balsą. Dirbant su įmonėmis, Eglės tikslas labai konkretus – sukurti produktus ar paslaugas, kurie kuria vertę klientams ir verslui.

Kai klientui teikiama vertė tampa įmonės strategija, būtina rasti naują kampą ir sumodeliuoti paslaugų ir produktų teikimą inovatyviu būdu, Eglės paslaugų dizaino ir inovacijų kompetencijos tampa vadybos transformacijos dalimi. Gebėjimas vesti įmonės vadovus ir komandas į kliento balsą, integruoti tai paslaugų kūrime ir kasdienėje veiklos disciplinoje iš esmės pagreitina įmonės strategijos įgyvendinimą. Eglė dirba Paslaugų Dizaino mentore tiek su pradedančiu verslu, tiek su stambiu verslu.

Išsilavinimas: Bakalauras "BA in Business Administration" (LCC International University), Magistras "MA in Marketing" (University of Nottingham, UK). Konsultuoja gimtąja lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. 

Rimvydas Pundinas OPERATIONAL EXCELLENCE COACH

Rimvydas specializuojasi integruotos veiklos tobulinimo sprendimų taikyme gamyboje ir paslaugų sferoje, bei nuolat besimokančios kultūros ugdymu. Jis yra inovatyvus vadovas su didžiule tarptautinės veiklos ir veiklos tobulinimo patirtimi. Didžiąją dalį savo profesinio kelio nuėjo dirbdamas „Philip Morris International“, kur sėkmingai kopė karjeros laiptais ir užėmė pozicijas kurios buvo susijusios su procesais ir nuolatiniu jų tobulinimu. Jis darbavosi Lietuvoje, Nyderlanduose, Lenkijoje, Portugalijoje, Šveicarijoje, o paskutinė jo pozicija buvo nuolatinio tobulėjimo vadovas ES regione.  Rimvydą tobulėjimo keliu vedė tarptautiniumastu pripažintos konsultacinės bendrovės ir geros praktikos dalinimosi vizitai į kitas, sėkmingas įmones. „Baltic ManagementInstitute“ jis sėkmingai apsigynė vadovųmagistratūros verslo administravimo diplomą, bei yra įgijęsmaisto pramonės inžinieriaus - chemiko išsilavinimą   Kauno technologijos universitete. Šiuometu Rimvydas irtoliau tobulėja, siekiameistriškumo studijuodamas programoje „Lean Six Sigma Black Belt certification”.
Rimvydas Pundinas
Steve Nicoll

Steve Nicoll BUSINESS EXCELLENCE COACH

Steve has spent his career in senior leadership teams within high-paced and demanding manufacturing environments. He has a passion for developing people to achieve business improvements by collaboration and co-creation. Steve was part of the leadership team at Newsprinters, when it became the first recipient of the Shingo Prize for operational excellence in the UK. 

Steve has a Master’s Degree in Lean Enterprise from Buckingham University, a Fellowship in Lean Manufacturing from Manchester University, and a Diploma in Business Improvement Techniques from Leeds University. Steve is a certified ISO Lead Auditor for Quality, Safety, Environment and has a Certificate in Management and Leadership, Diploma in Operations Management, Certificate in Environmental Sustainability and a Green Belt in Six Sigma.