Kontaktai

Susisiekite su mumis

Laura Gerrits-Gedvilė

Laura Gerrits-Gedvilė HOLISTINĖS VADYBOS TRENERĖ IR IMPROVEMENT ĮKŪRĖJA

"Pavargote valdyti įmonę kaip atskiras dalis? Norite valdyti įmonę kaip visumą, bet nežinote kaip, parodysime Jums galimybes".
Vilma Nasteckienė

Vilma Nasteckienė HOLISTINĖS VADYBOS TRENERĖ IR ASOCIJUOTA PARTNERĖ

"Pavargote valdyti vienas? Norite turėti gyvą veiklos valdymą, orientuotą į klientą, pasidalinsime savo patirtimi, o Jūs priimsite sprendimą".

Erlandas Jakubonis

Erlandas Jakubonis HOLISTINĖS VADYBOS TRENERIS

"Nelabai svarbu, kokiomis pasaulinėmis žiniomis mes tikime - T.O.C, LEAN ar dar kitomis. Svarbiau yra mokintis matyti įmonę kaip visumą ir pritaikyti žinias suvokiant įmonės kontekstą. Tad praktinis žinių taikymas, plačiai atmerktomis akimis, yra mokinimosi procesas. Ir visai nesvarbu kiek kartų tas žinias jau esi taikęs ir pavertęs žinojimu, su kiekviena organizacija šį kelią tenka eiti is naujo."

Laura Pečeliūnienė

Laura Pečeliūnienė LEAN LYDERYSTĖS IR MINDFULNESS TRENERĖ

"Ką gali prarasti ir ką gali atrasti priėmęs sprendimą vesti paskui save kitus? Kokį pėdsaką po savęs nori palikti savo žmonėms?"  Padėsime reflektuoti ir priimti sprendimą.

Birutė Šadauskienė

Birutė Šadauskienė ADMINISTRATORĖ

"Norite prenumeruoti vienintelį Lietuvoje Holistinės vadybos žurnalą, ar dalyvauti mūsų išskirtinėse praktinių mokymų programose, kreipkitės, patarsime ir aptarnausime".
Rekvizitai

UAB IMPROVEMENT
Įmonės kodas: 303033706
PVM mokėtojo kodas: LT100007641511
Vadovas: Laura Gerrits-Gedvilė, Direktorė 
Randamės: Klaipėdoje ir Vilniuje

Parašykite mums

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta.