Esate Lean kelionės pradžioje

Lean vadyba yra veiklos valdymas atsižvelgiant į įmonės visumą kurioje strategija, kasdienis veiklos valdymas, procesai, vadovų įsitikinimai ir žmonės yra tarpusavyje susijusios ir viena nuo kitos priklausomos dalys. Pavojus yra įrankiais gydyti tik tą įmonės dalį, kurioje patiriamos pasekmės. Tokiu būdu įmonė pasirenka tobulinti neteisingą dalyką teisingu būdu ir sukuria dar daugiau švaistymų.

Mes orientuojamės į įmonę holistiškai. Nuo pradžių kartu su CEO ir jo komanda studijuojame įmonę kaip visumą, sudarome veiklos tobulinimo procesą ir trenerystės būdu užtikriname discipliną, kurios dėka suformuojame integralią veiklos valdymo sistemą. Tai iškelia įmonės efektyvumą, o ne užimtumą dirbti įrankiams.

Pradedame kartu su CEO ir aukščiausio lygio vadovų nuo įmonės valdymo studijavimo, procesų perkūrimo, strategijos formavimo, užbaigiame Holistine Lean įmone. Nuo pirmų žingsnių ruošiame vadovus dirbti įmonei kaip sistemai, keičiant funkcinį mąstymą ir elgseną. Dirbame Lietuvoje, Skandinavijoje ir UK su paslaugų ir gamybinėmis įmonėmis.

Strategijos įgyvendinimas ir kasdienis veiklos valdymas©

Kad strategija taptų gyva

Plačiau

Problemų sprendimas ir inovacijos

Plačiau

END-TO-END KLIENTO KELIONĖ©

Kai siekiate suprasti savo įmonę kaip visumą

Plačiau

VADOVAS-LEAN TRENERIS©

Plačiau

HOLISTIC LEAN ENTERPRISE©

Plačiau

Individualios sesijos su LEAN treneriu©

Plačiau